DC 12V 30A High-Power Striedavý Motor Rýchlosti Regulátor DC 3-fázový Regulátor PWM

Dostupnosť: Skladom

SKU: w11

€7.89 €6.15

Funkcia:

S mikro single-chip systému, táto rýchlosť kontroly môže dosiahnuť jednoduchý systém programovania, ktoré môžu vyhovovali lepšie high-speed high-power striedavé motory. To má niekoľko funkcií:

1.Bezpečnosť pri Spustení: Aby sa zabránilo zraneniu, motor sa nespustí hneď, ak potenciometer rýchlosť radiča nie je na najnižšiu výstroj, ktorá je nevyhnutná pre high-speed high-výkon motora na ochranu používateľa bezpečnosti.

2. Teplota Ochrany: rýchlosť kontroly má hliníkový chladič, ktorý umožňuje pracovať na 30 priebežne. Keď teplota dosiahne 110 stupeň celzia, teplota zistiť systém bude posielať ochrany signál a systém bude automaticky znižovať 60% výkon na ochranu ovládania rýchlosti a motor. To sa späť do normálneho napájania po teplota sa znižuje. Na ochranu pohon modul, prosím, rozptýliť teplo počas dlhoročného používania.

3. Signál strata prevencia: Automatické vypnutie, ak nie je zistený signál z PWM signálu generátor(potenciometer ).

4. Power Systém Identifikácie: rýchlosť kontroly má moc identifikačný systém, ktorý je určený pre high-speed high-power motory ako model v rovine. Nie je vhodné pre low-power striedavé motory.

5, Programovanie Funkcií: S jednočipový riadiaci systém, niektoré funkcie možno zmeniť:

a, Startup: Flexibilné spomaliť spustenie/priame spustenie

b, Brzdový: Storno zaťaženie rýchle brzdenie/free brzdenia

c, Nastaviteľné Časovanie: Malé/stredné/veľké

d, Low Voltage Protection: Nízke/stredné/vysoké

e, Typy Batérií: Lithium /nikel chróm/NIMH/plumbic kyseliny

6. Späť na Továrenské Nastavenia: Zlé činnosti môžu byť vyrovnané

7. Iné Funkcie(prosím ignorovať, ak sa používa iba pre motorové jednotky ) : externý PWM signálu generátor môže posielať signál kontrolovať rýchlosť, alebo ak chcete kormidlového zariadenia, preto si ju môžete vyskúšať riadenie prevodovky menej ako 55 g.

Špecifikácia:

Menovité napätie: DC 6-12.8 V

Súčasné hodnotenie: 32A (v 5s, max prúd nesmie prekročiť 40A)

Menovitý výkon: 360W

Menovité Napájanie: 5V 0,5 A

Teplota ochrany: 110°C

Rozsah otáčok: 8%~98%

Pre motorové pólov: 2-18 pól

Štart: flexibilné štart/okamžitý štart

Brzdy: storno zaťaženie /bez brzdy

Rýchlosť signálu: 8KHz/16KHz pevnou frekvenciou PWM

Typ Motora DC MotorNázov Značky OOTDTYCertifikácia ŽIADNEPôvod CN(Pôvodu)Číslo Modelu Striedavý Motor Rýchlosť Radiča Disku

Štítky: risun motorových radič, striedavý frekvencia rýchlosť motora radič, 12v regulátora otáčok motora, pwm control, Striedavé, pwm regulátor na 12 v, regulátor pwm 220, DC Motor, dc striedavý motor radič esc, bringsmart motora.

Mirnov 1995 2020-10-13

The module is cool, the turnover keeps stable, at full power it is better to remake the cooling. And in general, the purchase is satisfied with the color/quality in the balance)

Backesalexanderl 2021-01-20

ok

Napísať recenziu

Hodnotenie