A+B Vaňou Súprava Na Opravu Biele Dlaždice Sprcha Opravu Auta Na Sklo, Porcelánové, Keramické Akryl Kameň Fix Crack Čip Šrot Vŕtať Diery

Dostupnosť: Skladom

SKU: w1127

€4.42 €3.75

A+B Vaňou Súprava na Opravu Biele Dlaždice Sprcha Opravu Auta Na Sklo, Porcelánové, Keramické Akryl Kameň Fix Crack Čip Šrot Vŕtať Diery Lepidlo, Tmel - 50ml

Vaňa Súprava na Opravu Biele Dlaždice Sprcha Opravu Auta na Sklo, Porcelánové, Keramické Akryl Kameň Fix Crack Čip Šrot Vŕtať Diery Lepidlo, Tmel - 50ml

Použiť na opravu čipy, škrabance, preliačiny, trhliny, worns a otvory pre všetky porcelánu keramický povrch, ako je vaňa, dlažba, sprchovací kút, vaňa, márnosťou, umývadlo. Tiež pracovať na laminát, kameň, plast.

Všetky naše zmesi sú trvalé opravy a sú silnejší, než pôvodný kameň. S silnú priľnavosť a dobrú stckness,môže byť použitý ako lepidlo pre spoločný komponent.

Robiť DIY opravy v niekoľkých jednoduchých krokoch: Všetko, čo potrebujete, je mix opravy zložené časti a a časti B spolu, aplikovať ich na demaged oblasti, potom hladký povrch.

Raz sušené, povrch je lesklý a má porcelánu-ako vzhľad. a povrch bude teplo a vode odolný. Ktorý nie je nebezpečný a nie nepríjemné toxické vôňu. Farba : Biela.

Súprava Obsahuje: Zložené časť A (50g/1.7 oz)+ Zložené časť B (50g/1.7 oz)

Číslo Modelu TesniacePôvod CN(Pôvodu)Aplikácia Materiálov KovDruh Tesniace

Štítky: vaňa súprava na opravu, 5 fix, opraviť dlaždice, kovové opravy, plechová vaňa, lepidlo kovov, fix hub, zotrvačník, hodinky, vege, dlaždice nástroj.

Napísať recenziu

Hodnotenie