Peaky Klapky Masku Tak, Aby Shelbysupercars_Histper Maska Bratov Britskej Televíznej Show, Pánske, Unisex

Dostupnosť: Skladom

SKU: w1141

€4.71 €2.21

Klasické biele cartoon maska je vyrobená z mäkkej, ľahký, elastický a priedušný materiál bavlna

Špecifikácia: Anti-fog haze a toxických plynov, Ľahko suché, ľahko sa čistí Mäkké priedušné Anti-bakteriálne prachu Pohlavie:Unisex Materiál: Bavlna Veľkosť:18x11cm Color: Black&White Množstvo: 1 ks Balíček obsahuje: 1 x Úst Maska Funkcie: 100% novú masku, klasické biele cartoon logo. Bavlnený materiál je mäkký, ľahký, elastický a priedušný. Vhodné pre chlapcov a dievčatá ísť von, jazda na bicykli, nákupy a tak ďalej. Poskytuje komplexnú ochranu pre váš tvár a ústa proti prachu a škodlivých plynov. Platné pre prachu, baktérií, alergie, dym, znečistenie, prach, peľ, remeslá, záhradníctvo, cestovanie, anonymita, atď. Veľmi priedušný a nespôsobuje hypoxie, dyspnea alebo dusí tepla. Elastické náušnice poskytujú pohodlné nosenie a nebojte sa o pošmyknutia nadol.

Prosím, láskavo poznamenať,že uvedený výrobok sa vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu.

Trieda ochrany ŽIADNEBezpečnostný štandard ŽIADNEPôvod Čína (Pevninská Časť)Pohlavie MUŽIMateriál Bavlna

Štítky: mustang textílie maska, bitcoin maska, ford maska, tuta peaky klapky, bitcoin masku na tvár, ferrari, alan walker, ac cobra, britney spear, peaky klapky oblečený.

Spinerak Umahan 2020-12-08

I don't recommend the seller, the product never arrived, I feel ripped off

Safiullin19 2020-11-10

ok

Napísať recenziu

Hodnotenie