Ethernet IP siete teplota a vlhkosť vysielač Podpora POE napájanie TCP/UDP/SNMP protokolu Vstavaný senzor sht30

Dostupnosť: Skladom

SKU: w1297

€45.76

Ethernet IP siete teplota a vlhkosť vysielač

Podpora POE napájanie

TCP/UDP/SNMP protokolu

Vstavaný senzor sht30

Poznámka: 1、zabudovaná sonda verzia je automaticky kalibruje pomocou vstavaného softvéru, ktoré vyžadujú montáž na stenu na zabezpečenie presnosti merania.

2、Teploty presnosť merania: ±0.5 °C; vlhkosť presnosť merania: ± 5%.

3、Ak ste ktorým sa byt alebo iné montáž metódy a potrebujete viac presnosť, môžete si zakúpiť externú sondu verziu.

4、 Veľkosť Produktu:86*86*35mm.

Poznámka: môžu byť magnety na spodnej časti vzorky. Ale ak je to dodáva v bulk, kuriér môže spätnú väzbu produkt s magnetom, že nemôže prejsť ciel. Preto výrobkov dostal zákazník nemusí mať magnety. (Č magnety nebude mať žiadny vplyv na funkčnosť výrobku, ale inštalácia metóda nemôže byť priamo pripojené k skrini a musí byť nainštalovaný pomocou skrutiek.) Ak sa budete starať o výrobok bez magnet, prosím, uistite sa, že kuriér sa rozhodnete môže vykonávať magnet a nie sme zodpovední za to.

Použitie PriemyselnáTeória Teplota VysielačNázov Značky YUNDIERVeľkosť Displeja 2.0 - 3.9 CmŠtýl Na podlahu a Stenu ZavesenieMax. Meranie Teploty 50°C - 69°CČíslo Modelu YDL-NTHTyp Napájania NabíjačkaTyp Displeja Digitálne

Štítky: regulátor teploty digitálny vstup, ipcam, hr202, max30102, jednoduché vodné čerpadlo, c stojan, trojnožku, ethernet teplota, ethernetový snímač teploty snmp, ncstudio, c stojan neewer.

Napísať recenziu

Hodnotenie