Nexon Generátor Ozónu Ozón Vody Ozónová Čistička Vody Generátor Ozónu Vodný Filter Kohútik Klepnite

Dostupnosť: Skladom

SKU: w1316

€65.45 €42.55

Nexon Generátor Ozónu Ozón Vody Ozónová Čistička Vody Generátor Ozónu Vodný Filter Kohútik Klepnite

Tento ťuknite na položku generátor ozónu môže spôsobiť ozonated vody rýchlo.Vzhľadom na integrované vodné generátor vzťahujú na obytné úpravu vody v priebehu niekoľkých minút.

Na Kohútik Namontované Generátor Ozónu je veľmi šikovný malý okrem vašej reštaurácii kuchyni, príprava jedál oblasti alebo kúpeľňa. Je to tiež skvelé pre domácej kuchyne alebo vaňa, ako aj. To len prikladá priamo na váš kohútik, a normálny prietok vody cez zdarma malé turbíny vo vnútri jednotky, ktorá vytvára pomerne značné množstvo Ozónu. Tento Ozón je absorbovaný do vody, ktorá tečie z kohútika. Nie je elektriny alebo batérií potrebné.

Okamžité pranie a degerming, dezodorant, krása, ochrana, zdravie, a odstrániť organické pesticídy, zdarma doplnky, batérie-free, nie disposables, nie výstavby, domovom pre najlepšie ideály ozónu umyť vodou generátor, otvorené kohútiky by mohli byť použité.

Funkcie Žiadny plug Kompaktný dizajn s postavený v vodná generátor Jednoduchá inštalácia, Jednoduchá obsluha, nízke nároky na údržbu Jeden rok záruka Self-poklepaním na vodnej energie, ako prvý na svete bezplatné využívanie energie z batérie

Výhody Rýchle vyrábať ozonated vody Eliminuje baktérie, Ničí mikróby Potravín, zachovanie Bezpečnej, pokojnej a energeticky úsporné

Aplikácia

Kuchyňa Hotelovej izbe v Nemocnici Verejného umyváreň

Poznámka:

Výrobky prevádza vodu z vodovodu do Ozonized vody. Jednotka sa spolieha na tlak vody, aby mohli pracovať správne.

LED svetlo jasne, keď tlak vody je dostatočný ( viac ako 0,2 Mpa ) a Ozónu je produkovaný.

Ak je LED svetlo nie prísť, tam je dostatočný tlak na generovanie Ozónu.

Veľkosť

Vstupné napätie Vodná energiaTeplota <40 stupeňUvedenie na trh Jún-15Požiadavky Na Kvalitu Vody Obecná Voda/Studňa VodyFunkcia Priame Pitie5 Stupni Filtrácie NoPoužitie Kohútik-MontážVýdatnosť Vody(Liter/Minúta) 6.0Číslo Modelu AW-3000Druh Ozónová Čistička VodyCertifikácia CEÚprava vody Typ stroja Čistička VodyOvládanie 0-60 minút nastaviteľný časovač alebo obehu, časovačInštalácia PlochuMax. Prietok Vody 2.5-6LPMZáruka 1 RokNázov Značky NIUDOONNázov produktu Nexon Generátor Ozónu Ozón Vody Ozónová Čistička Vody Generátor OzónuHlavné Tlak 0.13-0.15 MpaKoncentrácia ozónu 0.15-0.3 ppmČistenie Pozícia Terminál ČistenieMateriál ABSRozhranie Priemer ŽIADNEOzón výstup 30-50mg/hPôvod CN(Pôvodu)

Štítky: vodné filtre batérie, bottl vody, maguru, ozón vody purifer, osmózy vody, filtrovanie vody, filter na čistenie vody, mäkké zmäkčovača vody, ozón vody, generátor ozón, meter ozónu.

Olya Lisichka 2020-12-27

It doesn't fit in most of my tap water. It doesn't function either.

Napísať recenziu

Hodnotenie