Nové 1pcs Vysoká kvalita 80# 100*120*13mm Brúsivá Drôt Kefa Koliesko pre 9741 Kolesa Sander Dreveného Nábytku Brúsenie, Leštenie

Dostupnosť: Skladom

SKU: w149383

€13.73

Veľkosť: 100( OD) *120( Výška )* 13 ( ID) mm ( Táto veľkosť určený pre Makita 9741 kolesa sander ) Zrnitosti: P80 Produktový mix: Brúsivá drôt, Biele funkcie opp plastové základné Funkcie: 1. Vynikajúce kyselín a zásad na odpor, a vodič nie je ľahké zlomiť, s dlhou životnosťou. 2. Flexibilné leštiace, všetky povrchy môžu byť úplne rovnomerne a zem. 3. Vhodný pre suché a mokré brúsenie, lepšie používať ho pridať trochu vody, aby sa drôt chladený dostať tvrdšie a viac nosenie-resistent. Aplikácia: 1. Používa sa prevažne pre dreva, nábytok, leštenie, a vyrezávané rosewood nábytok, tri preglejky; komplexné nábytku je drevo, spracovanie obilia, concavo-vypuklé brúsenie povrchu prevádzky; 2. Tiež môžu byť použité pre iné materiály, pre hlboké otvory odihlovanie; brúsenie povrchu pred pokovovanie a náter; dekontaminácia a brúsenie medeného plechu do dosky s elektronickými obvodmi; 3. Odstránenie otrepov a frézovacie po obrábanie; povrchové brúsenie die-odlievanie častí,atď. Package vrátane jednod: 1 x Brúsny Drôt Kolesa 80# Ak budete potrebovať ďalšie veľkosť, prosím, povedzte mi!!! Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte ma prosím ihneď.

Názov Značky tsikanČíslo Modelu B-12010013-DPDIY Dodávky TesárstvoDruh Brúsny Diskmiesto pôvodu Čína

Štítky: veľké dreva sander, brúsne kefy nylon, zuby drevorezbárstvo disk, kefa na brúsenie dreva, kefa uhlíková, brúsenie dreva, elektrická zošívačka nailer, rams bralin drôtené kefy, batéria festool, z nehrdzavejúcej ocele, mosadze drôt koliesko.

Danilo Dt 2020-10-26

Almost four months... passed, the goods never came, very bad store

Napísať recenziu

Hodnotenie