Drop Ship a Veľkoobchod 3,5 mm konektor pre Slúchadlá Mini Jack Zem Slučky Izolant Noise Filter Auto Auido Stereo Nové Okt. 4

Dostupnosť: Skladom

SKU: w172837

€5.55 €3.89

64532 Vysoko Odporúčané 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

To bude fungovať s akýmkoľvek prenosným zariadením, ktoré má 3,5 mm audio jack na to. (nefunguje s MIC) Môže eliminuje zem slučky hluku medzi zdrojom zvuku a rádio. Môže byť použitý pre auto alebo domáceho sterea.

Funkcie: Zlepšenie o +/- .03db na 20 - 20000Hz. 1.3 dB zisk audio transformátory. Eliminuje DC prúd in (3,5 mm audio kábel cestu. Môže voľné hluku, získať kvalitu zvuku. Pozornosť! Prečítajte si prosím nižšie, než predkladanie ponúk. Prosím, kupujte len vtedy, ak súhlasíte. Zem slučky izolátory sú považované za leukoplast, ako potlačiť problém, ktorý bol vytvorený počas inštalácie. Jediný skutočný spôsob, ako opraviť problém je nájsť príčinu hluku a odstrániť to. Niekedy beží napájací kábel nadol na jednej strane vozidla a RCA káble dole ostatné problém vyrieši. Ďalšou bežnou príčinou je od pomocou napájací kábel, ktorý je príliš malý na audio systém.

Množstvo:1Pc

Poznámka: Vzhľadom na rozdiel medzi rôznymi monitory, nemusí sa obraz refle ct skutočná farba položky. Ďakujeme!

Názov Značky ALITERDruh Signál line

Štítky: falošné uší uši, ac emi filter, changan vodný filter, audio zem slučky izolant, hayabusa nádrž, zem slučky izolant ic, zem slučky, hluk izolant sonor, 1 2 lan siete ethernet rj45 splitter, audio filter.

Detuxnvoi 2020-09-08

good

Kurban Aliev81 2020-08-31

Received as described but there’s rattling inside. Seems like there’s a broken piece inside. Will have to pry open to see what’s broken or loose.

Napísať recenziu

Hodnotenie