2ks/10 ml Veľa Sklenenej injekčnej Striekačky Injektor Laboratórne Sklo Vzorkovník

Dostupnosť: Skladom

SKU: w233

€5.41 €5.14

10 ml Sklenenej injekčnej Striekačky Ingector Laboratórne Sklo Vzorkovník

Množstvo:2ks

Celková Dĺžka:120 mm

Priemer tela: 19 mm

Tento sklenenej injekčnej striekačky môžete zamknúť pinhead úplne.

To zabráni pinhead pád pri použití tohto zámku hlavu striekačky.

To môže byť použitý, ak chcete pridať atramentom pre atramentové tlačiarne.Tiež používať v kozmetických odboroch absorbovať esenciálny olej.

Prepravné Lode do USA:7 až 15 dní Loď do iných krajín:15-30 dní. Poznámka:Brazília/ Rusko /Ukrajina Bude trvať oveľa dlhšie ako ostatné krajiny,tak vrátiť čas je do 60 dní. Položky s sa dodáva v 48hours po plnej úhrade Budeme loď vašej objednávky cez Registrované Air Mail (Zahrnuté sledovacie číslo) v Číne Post Air Mail.

Zásady pre vrátenie tovaru 100% Návrat - Záruka do 30 dní Budeme akceptovať vráti na výmenu, alebo vrátenie peňazí do 30 dní položiek dodanie. Tovar musí byť v pôvodnom stave, nie sú opotrebované, alebo zmenené. Nebudeme uhradiť spiatočnou adresou.

Spätná väzba Po prijatí vašej položky, nechajte nám spätnú väzbu pre nás, ako to bude, informujte nás, že ste dostali svoje položky. Sme naozaj potrebujú vašu pozitívnu spätnú väzbu a 5 Hviezdičkové hodnotenie a po prijatí vašej objednávky, dáme vám o pozitívnu spätnú väzbu. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Ak máte problémy alebo otázky týkajúce sa vašej transakcie, prosím, kontaktujte nás pred odchodom na akýkoľvek druh spätnej väzby. A dávajú nám možnosť rozumne usmerňovať v rozumnom čase, nech vaše obavy môžu byť. Negatívna spätná väzba nerieši nič. Sme vždy ochotní pracovať veci. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Služby zákazníkom sme tu, aby Sme pomohli s produktom otázky, stav objednávky, vrátenie tovaru. Náš záväzok voči vám je odpovedať na vaše e-mailom do 24 hod., cez víkend do 48 hod. Pošlite nám e-mail s akékoľvek otázky alebo obavy, ktoré máte.

Podmienky Predaja Dovozného cla,daní a chargee nie sú zahrnuté v cene, alebo doprava zdarma.Tam sú poplatky kupujúceho responsibity sa Prosím informujte u svojho krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou. Zvyčajne sme označiť tovar za nízke náklady na colné vyhlásenie, a preto sa snažíme pomôcť vám znížiť alebo zabrániť GST alebo V. A. T. alebo iné dovozné dane,ale nemôžeme guarance č daň, ako to je, závisí od vašej krajiny politiky.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉTyp Výstupu sklenenej injekčnej striekačkyČíslo Modelu 10 ML

Štítky: sklo luer lock, 1 ml sklenenej injekčnej striekačky, graf farba, displej nechty, laboratórnej striekačky, displej nechtov, BS400, lab striekačky, sklo injektor, 10 ml striekačky.

Napísať recenziu

Hodnotenie