3m Nafukovacie Reklamné Air Sky Ľudských Tanečníkov Trubice Bábkové Vlajka Vlnité Muž Vietor Tanečníkov Obal Advertsing Tanec Model Hračka

Dostupnosť: Skladom

SKU: w418

€51.01 €35.71

10 STÔP VYSOKÝ Trubice Nafukovacie Muž pre reklamu.Top je otvorený,tance vo vzduchu ako funny trubice človek, keď je vyhodený do vzduchu.Pekné a svetlé farby, ktoré stoja dvadsať metrov vysoká a môže byť vidieť na míle ďaleko.Zákazníci ho môžu vidieť zďaleka bloky ďalej a prináša viac predajov.

MATERIÁL: Vysoká pevnosť polyamid nylon hodváb pridané plachtou (padák-ako non-rip).

SKY TRUBICE MUŽOV VEĽKOSTI - Veľké, aby sa zmestili všetky ventilátory 13. v priemere a o 800w/1Hp.Žiadny ventilátora v cene.

DIY MÁVALI RAMENO TRUBICE MUŽOV - môžete použiť svoju fantáziu písať alebo kresliť na vaše potreby.

APLIKÁCIA - nafukovacie tanečník trubice bábkové je inovatívny reklamný produkt ideálny pre vaše podnikanie, obchod show, športové podujatia, slávnostné otvorenie, blowout predaj, akcie, alebo party.

Materiál PlastovéČíslo Modelu 70Názov Značky AHOJ SUYIVekové Rozpätie GrownupsDizajn Veľké Vonkajšie Nafukovacie Rekreácia

Štítky: tallinn, katana sword dáždnik, sila vetra, vták vonkajšie, katalánska vlajka, lepidlo neba, nálepku uk, vonkajší stan, nafukovacie reklamné muž uk, vlajka nemecký.

Napísať recenziu

Hodnotenie