New5D DIY diamond Maľovanie kvet Cross Stitch diamond výšivky crystal okrúhle diamanty samolepky na stenu domova 45x35

Dostupnosť: Skladom

SKU: w460

€7.49 €6.66

DIY Kolo Diamond Maľovanie

kryštály:okrúhly

cavans veľkosť:o 45x35cm

váha:cca 0.20 KG

súprava includer:100% presné vytlačené handričkou.kamienkami.pero,samll dosky.

množstvo:jeden kus

Či plný vrták: áno

To je 5d diamond výšivky, je potrebné kôpor plná výšivka.

Pred platby, prečítajte si prosím nasledujúce obsahu opatrne, to vám zaručí radosť nakupovať. 1. Naša spoločnosť akceptuje nasledovné transakcie: Retail: akceptujeme maloobchodné transakcie zo všetkých zákazníkov po celom svete. Nemáme stanovený minimálny limit pre všetkých komodít. Veľkoobchod: akceptujeme veľkoobchod obchodovanie zo všetkých zákazníkov po celom svete. S cieľom zmierniť váš inventár tlak, dávka sme set je vyššia alebo rovná 2 kusy. ak chcete veľké množstvo veľkoobchod, prosím, kontaktujte nás, budeme diskutovať o veľkoobchodnú cenu, spôsob dopravy, a tak sa na s vami. Sme presvedčení, že dokážeme dosiahnuť uspokojivý dohody. Dodanie agent: ak ste zahraničných on-line predajcovia, môžeme poskytnúť doprava agent služba pre vás. Prosím, jasne povedzte nám svoje kupujúci " s adresou informácií pri obchodovaní, budeme sa snaží byť služby pre vás v rovnakom čase, a budeme plne rešpektovať obchodné tajomstvo, nikdy robiť nič, nevýhodné pre záujmy vaše správanie. Ak vaša krajina a priestor nie sú v krajine, doprava zadarmo, sa môžete skontaktovať s nami, máme pre vás najlepší spôsob dopravy. 2. Doprava: Náš tovar z pevninskej Číne. Po úspešnej platby, budeme dodávať tovar v lehote 3-5 pracovných dní, tovar sa zvyčajne prichádzajú do 7 50 pracovných dní. V zriedkavých prípadoch, je pravdepodobné, že odkladu, ktorá závisí od počasia a prejsť rýchlosť vašej krajine a tovaru. Keď bol tovar odoslaný, budeme aktívne sledovať váš tovar dopravy štátu. Zvyčajne používame Čína Príspevok malé paketové pre váš dopravy, za normálnych okolností, bude tovar dodaný v 15-30 dní. Existujú však aj iné prípady môžu byť omeškané, napríklad zlé počasie oneskorený príchod vo vašej krajine a poštového systému oneskorenie odoslania miestnu poštu a tak ďalej. Preto, Čína poštových zásielok dodacia lehota je maximálne 50 dní. Za doručenie zákazníkom, Môžeme použiť aj "ZTO Express" pre vaše dopravy, spravidla do 30 dní, môže byť doručená. 3. Tarifný: Po tovar prišiel vo vašej krajine, môže produkovať určité taríf v niektorých krajinách. Tejto časti sadzobníka musí platiť vám . Budeme ho označiť ako dar, alebo nižšie hodnoty tovaru, ktorý pre vás, ak chcete uložiť časť colných poplatkov. 4. Po-predajný servis: Na všetky tovary, ktoré predávame sú prísne kontrolované. Ak zistíte, že tovar, ktorý ste dostali má problémy s kvalitou (non-umelé poškodenie) do 3 dní. Prosím, fotografovanie a kontaktujte nás, budeme meniť alebo vrátenie peňazí pre vás. 5. Spätná väzba: Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní s vašou tovar, prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Ak nie ste spokojní s tovarom, prosím, kontaktujte nás, môžeme vyriešiť akýkoľvek spor, ktorý s vami namiesto podania negatívnu spätnú väzbu na www.nndetailing.sk. Ďakujem vám veľmi pekne.

Druh DIY Diamond maľovanieMateriál ŽivicaVložením Oblasti PlnáPôvod CN(Pôvodu)Vonkajšie Balenie PAPIEROVÁ TAŠKAVýhodou Na Predaj; Doprava Zadarmo;Počet Farieb 1-30Tému diamond výšivkyPoužitie Domácnosti Essentials/DekorácieVzor Typ KvetinovýRám NoSúbor Typ Názov Diamond Maľovanie Cross StitchPlátno Metóda Balenia ZloženéFormulár BytNázov Značky ZhuiStarDarček Pre Priatelia,rodina,narodeniny,sviatokDiamond Tvar KOLOŠtýl Európa

Štítky: crystal diamomd maľovanie, slnečnica stenu, diamont maľovanie auta religiosa, eevee diamond maľovanie auta, cross stitch daisy, diamant farby, 5d diamant farby, meian diamond maľovanie sakura, 5d diy diamond špeciálne, diamond kvet farba.

Igor Igor 85 2020-10-09

Purchase to Ukraine. The goods came in 12 days. The real size of the picture for the layout is 30x39. The complete set fully corresponds to the description. Rhinestones and tray are wrapped in a canvas. The canvas has no creases and no damage. The quality (size) of the rhinestones has not yet checked. Visually: The size is the same.

Hechtmaria 2020-10-01

Corresponds to the description, the rhinestones are all there, only the picture is twisted around the rhinestones, now it should be aligned.

Napísať recenziu

Hodnotenie