110-240V Masážneho Stroja Úľavu od Bolesti, Liečba ED Liečba Pneumatické 8Bar Shockwave Stroj

Dostupnosť: Skladom

SKU: w481

€1 584.62 €1 346.93

Rázové Vlny Liečba:

Šoková vlna je tlaková vlna-akékoľvek úkony, ktoré vytláča jeho okolí médium je tlakovú vlnu.Zvlnenie vytvorí, keď sa kameň je vrhnutý do rybníka je tlakovú vlnu. Rázové vlny používané v koní medicíny sú generované v kvapalné médium vo vnútri snímača hlavy a sú potom prenášané ľahko cez pokožku, tukov a svalov.Vysokej energetickej vlny sú zamerané v rámci hlava snímača tak, že rázové vlny môžu byť smerované na presné oblasti úrazu.Keď rázové vlny hit oblasti vysokoškolského akustická impedancia,ako sú kosti, vlny pomaly dramaticky a veľké množstvo energie sa uvoľní do okolitého tkaniva.

Rázové Vlny Liečba pre ED:

Väčšina mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou majú cievne problémy, ktoré ovplyvňujú nádob, ktoré dodávajú krv do kavernózna orgány penis,čo má za následok pokles schopnosti rozvíjať a udržať erekciu. Konečný výsledok je nedostatočný krvný tok nasleduje predčasné odvodnenie ofan už znížené množstvo krvi z kavernózna orgánov, čo znamená, erekciu nie je dosiahnutá. Shockwave Terapia pre ED tohto typu môže byť veľmi účinná liečba.

Rázové Vlny Oblasti použitia:

·Fyzioterapia

·Ortopédia

·Športové zranenia

·Estetickej medicíne

Výhody

Úspešnosť 80%

Non-chirurgické a drog zadarmo

Non-invazívnej

Žiadne riziko infekcie

Rýchlejšie a jednoduchšie uzdravenie

Zníženie nákladov

Výhody:

1. Vysokú účinnosť,rýchly zmiernenie bolesti.

2. Neinvazívne,bez anestetikum,pohodlné a rýchle.

3. Každý ošetrovateľskej len 20 minút,5-10 ošetrovateľskej každé zasadnutie.

4. Široko aplikované na rôzne mäkké tkanivo liečby.

Frekvencia 1-21HzZáruka 1 RokCertifikát CEPôvod CN(Pôvodu)Názov Značky Magic BelleFunkcia Zmierniť Bolesť,EDAplikácia Zdravotná Klinika

Štítky: rázové vlny, nohu terapia stroj, bolesť hlavy masér elektrické, shockwave terapia pre ed, vedúci masér elektrické magic, logo úľavu, tvár massag, cryolipolysis shockwave terapia, ženy terapia stroj, ed shockwave.

Napísať recenziu

Hodnotenie