Li ion 3,7 V BMS 16S 60V 18650 Batérie Ochrany Rada BMS 250ah 200ah 150ah Free Bluetooth s Rovnováhu Funkcia

Dostupnosť: Skladom

SKU: w499

€133.11 €111.81

Vysoký prúd smart BMS 16S 60V 150A 200A 250A Bluetooth App 485 na USB zariadenie +MÔŽETE+NTC +UART togther Lítiové Batérie 3,7 V

◆ V súčasnosti, všetky Smart BMS s nepremokavé funkciu.

◆ Tento odkaz je pre 16 Li ion, Prosím, vyplňte parametra po uvedení cieľom zabezpečiť SOC so správnym informáciám.

Tento odkaz inlcuding na UART kábel a bluetooth ak si kúpite BMS

Ak potrebujete USB R485 kábel & power meter rady ( aktívne BMS doska), alebo sa dotknite obrazovky LCD alebo MÔŽE autobus, Prosím kontaktujte ma alebo používať ďalšie prepojenie kúpiť. Ďakujeme.

Aspoň AH musia byť zaslané na nás www.nndetailing.sk centrum správ. Vďaka.

Funkcia

Upozornenie: Zákazník musí identifikovať batérie série, potom vybrať rovnakej série BMS. Ako vaša batéria je 24S, musíte si vybrať 24S BMS, nie je možné vybrať z 20 alebo druhý. Počet série BMS je pevný ,nie nastaviteľné po BMS je dodávaný . ◆Kontroly pokyny: diaľkové ovládanie monitorovanie. ◆Vozidla ikonu: prenos dát poslať príkaz ◆Štatistická správa: Zbierať údaje, informácie, zákazník môže sledovať kapacita batérie a iné alarm informácie. ◆Elektronické plot: plot nastavenie limitu rozsahu. ◆Informácie o zariadení: zariadenie parameter informácie, a pod. Informácie o vašej batérie môžete skontrolovať v hostiteľskom počítači, potom môžete sledovať stav batérie vám kedykoľvek k dispozícii. Čo je easly ovládať vaše zariadenie. Smart BMS, aby sa náš život stal jednoduché. Hostiteľský Počítač Displej: Bluetooth, Displej:

APLIKÁCIE Zobrazenie: Smart 16S BMS veľkosť, ako je to uvedené nižšie:

2. Výhodou ◆ Používajte kvalitné (A-úroveň) ochranné integrovaný obvod IC, od riešenie Seiko Japonska. IC sám má power balancing funkciu. Obvod je jednoduché a spoľahlivé.

◆Silné zaťaženie schopnosť, konštantný výbojový prúd 80A 100A 150A 120A 250A, použite vysoké napätie, odpor, nízky vnútorný odpor výkon Mosfet. Chladič výrazne pomôže chladenie. ◆Typické detekcia napätia na každej bunke. Takže každý batérie bude zabránené nad nabitá, alebo cez vybitá. Nadprúdová a short circuit protection funkcia je veľmi spoľahlivý.Dlho skrat nákladu nebude mať vplyv PCB a batérie.Teplota ochrany počas nabíjania a vybíjania. ◆Extrémne nízku spotrebu energie. Spotreba celé zariadenie je menej ako 50uA. ◆PCB použiť vysoký proti korózii, vysoká odolnosť voči vode, vysoká impedancia ESD konformné Povlak. 3. Spoločné Port Drôt Spojenie Spôsobom, ako je uvedené Nižšie:

◆ Kábel začína od black tenký drôt pripojenie B-, druhý vodič (tenký červený vodič) je pripojený na kladnom póle prvá batéria, a kladným pólom každej batérie je pripojené zase do posledného červený vodič je pripojený k B+;

◆ Po pripojení drôtu, nesmieme zapojte ho priamo do BMS . Meranie napätia medzi každé dve susedné kovové svorky na zadný plug. Ak je napätie terpolymer batéria by mala byť medzi 2.8 V a 4.2 V, železo-lítium batéria by mala byť v rozmedzí 2,5 V a 3.65 V.

◆ Po správne zapojenie postupnosť a napätie potvrdenie, vložte BMS zásuvky.

◆ Ochranné dosky B číslo riadku (modrá hrubú čiaru) je pripojený záporný pól batérie.

◆ Po vedenie je ukončené, merať, či celkové napätie batérie a celkové napätie priechodu BMS sú rovnaké. Ak sú rôzne, pozrite sa znova podľa vyššie vedenie postupnosť. 4. Na BMS môžu byť použité na nižšie nástroje: Daly Pôvodné osvedčenie: Daly Továreň, dielňa displej: 5. Balík obrázok nižšie len pre referenčné, pozrite si skutočný prijaté phyical . Kábel je zadarmo. Daly zašle zákazníkovi s BMS. Poznámka: accessary je podľa vašej objednávky, tento obrázok je len pre referenčné účely. Vďaka. 6. Daly má svoju vlastnú R & D tímu & Automachine výrobnej linky. Nielen Daly hardvérové rada, ale teraz Smart BMSs sú na trhu. Daly je kvalita výrobkov bol testovaný trhu a zákazníci si môžu vybrať to, čo je správne rozhodnutie. Pôvodné adresa: Č. 92, Lihe Road,ShuiPing Obce Dalang Meste Dongguan City, Provincia Guangdong ,Čína 523800

Pôvod CN(Pôvodu)Batérie série 16SSkratu ochrana ÁnoZa poplatok ochrany ÁnoCez výtlačné napätie ÁnoNázov Značky DALYPríslušenstvo Drôtené káblové je zadarmoAplikácie 3.7 V, lítiové batérie, menovitéTyp Príslušenstva Batérie Príslušenstvomôžete podľa Zmluvný potrebnéBluetooth podľa Zmluvný potrebnéZostatok funkcia Ánofarba červenáRS-485 podľa Zmluvný potrebnéGPS podľa Zmluvný potrebné

Štítky: 18650 bms muž, 200ah batéria lithium, poplatok bms 16s, 18650 nikel pásy, salvador dali salvador, 200ah lítium -, bms uart, bms lítium-iónová, 18650 batérie recharg, 3, 7 v lítium-iónová batéria 1200mah.

Napísať recenziu

Hodnotenie