20 Galón/75L Strom Zalievanie Taška Záhradné Rastliny Visí Dripper Taška Opakovane Poľnohospodárskej Strom Vody Taška Pomaly Zavlažovanie Tašky

Dostupnosť: Skladom

SKU: w613

€5.58 €3.74

20 Galón Poľnohospodárske Zavlažovanie Rastlín Stromov Zalievanie Taška Pomalé Uvoľnenie Visí Dripper Puzdro Záhradné Náradie

Funkcia:

1. Úspora vody-zavlažovanie je lokálne zavlažovanie metóda na korene stromov. Môže to presne zavlažovať a dopravy vody podľa potreby plodín, ktoré je veľmi úsporu vody. To šetrí viac ako 30% vody ako zem pred povodňami na zavlažovanie.

2. Silný prispôsobivosť-zavlažovanie má nízke drip silu a môže sa prispôsobiť hlinité pôdy s nízkym infiltrácie. Vzhľadom k dlhej zavlažovanie čas a časté zavlažovanie, to nespôsobí závažné hlboké vrstvy aj v piesočnatých pôdach s veľkými priepustnosti vody. únik.

3. Zvýšenie výroby-zachovať stabilnú vlhkosti pôdy a zvýšiť mieru prežitia stromov. Zavlažovanie môže poskytnúť vody a hnojenia na korene stromov v včasné a primerané množstvo, bez spôsobenia zhutnenia, a poskytovať dobrú vodu a živiny pre strom výroby.

4. Pracovný čas-zavlažovanie je vhodné pre automatické ovládanie, ukladanie práce, a tiež sa môže použiť na hnojenie a aplikáciu pesticídov, že je, uloží hnojivo a medicíny a práce, ktoré je veľmi pohodlné.

Špecifikácia:

Materiál: PE

Množstvo: 1pc/2 ks

Kapacita: 75 L

Farba: modrá

Hmotnosť: 300 g

Aplikácia scenáre: verejný zelený priestor, záhradkárstvo, poľnohospodárska výroba, záhradníctvo výroby

Poznámka:

Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme!

Prosím, dovoľte 1-3 mm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

1 X Zalievanie Taška/2 X Zalievanie Tašky

Číslo Modelu Zalievanie SúpravyMateriál PlastovéPôvod CN(Pôvodu)Druh Zalievanie Súpravy

Štítky: bonsai, kávový filter hrnček, zavlažovanie predaj, 5 úrovne rastlín stojan, poľnohospodárske postrekovače, dripper, 510 dreva, kvetináč postaviť, vnútorné zariadenia polica, 75L.

Napísať recenziu

Hodnotenie