Pre SAMSUNG Galaxy Note 5 Zadný Sklenený Kryt Batérie Dvere Bývanie Pre SAMSUNG Poznámku 5 Kryt Batérie Note5 N920F Zadné Sklo Prípade

Dostupnosť: Skladom

SKU: w69

€6.31

Prečo si vybrať nás? 1. NAŠA SPOLOČNOSŤ VIERY: My nikdy predať nízkej kvality produktu. 2. PRÍSNE KONTROLY KVALITY: Všetky LCD bude prísne testované aj po jednej pred odoslaním. 3. VEĽKÉ ZÁSOBY: Budeme posielať svoje objednávky do 24 pracovných hodín. 4. VČASNÉ SLUŽBY: Vždy on-line služby (6:00 - 00:00 hod.), máte akékoľvek otázky, nás môžete kedykoľvek kontaktovať. 5. ZABEZPEČENIE KVALITY: Všetky výrobky ponúkame na predaj máme záruku, objednať si ich môžete bez obáv. Q&A: Otázka: Aký model je kompatibilný? To fit pre môj telefón? Odpoveď: Toto je pre Samsung Galaxy Note 5 späť na bývanie , prosím, skontrolujte správny názov modelu na svoj starý telefón balíka . Otázka: Čo je LCD S rámom a LCD Žiadny rám? Ktorý z nich by mal mať? Odpoveď: "LCD s Rámom"znamená, lcd mal nainštalovaný so stredným rámom,po testované, bude jednoduchšie pre vás nainštalovať do telefónu. Na "LCD Žiadny rám" je len LCD, budete musieť odstrániť staré strede rámu a nainštalujte ich spolu pred nainštalovať do telefónu. A niekedy tam možno nejaké prach alebo lepidlo na rám, nie je to vplyvom používania. Vzhľadom na lcd obrazovke je špeciálny elektronický produkt,odporúčame vám poskytne váš lokálny opravovňa test a nainštalovať ho, nesprávnej inštalácii alebo nemal odbornú inštaláciu zručnosti budú ľahko spôsobiť problém. Otázka: Čo mám robiť, keď som sa dostane balíček? Aká je záruka? Odpoveď: 1.Zaručujeme, žiadne poškodenie v dôsledku prepravy nehôd, ale video z otvorenia pozemok by mal byť poskytnuté v priebehu 48 hodín po tom, čo dostal. 2. Naša záruka sa netýkala nesprávne používanie alebo wong nainštalovať problémy. Preto je dôležité, aby test lcd pred nainštalovať do telefónu, keď to mať nejaký problém, nebude pokračovať insall a kontaktujte nás do 48 hodín, môžeme nahradiť LCD alebo vrátenie peňazí pre vás. LCD, KTORÉ BOLI INSATLLED NA TELEFÓNE JE NEPATRÍ ZÁRUKY. PRETOŽE KEĎ ODSTRÁNIŤ LCD OBRAZOVKE Z TELEFÓNU,JE TO VEĽMI JEDNODUCHÉ ROZBITÉ LCD DISPLEJ,DÚFAM, že sa VÁM MÔŽE POCHOPIŤ, Q: môžem získať zľavu?

Odpoveď: Iný model nákladov je iný, kontaktujte náš služby zákazníkom bude dostať správne informácie, a Ak budete postupovať podľa našej predajni, bude mať 1 vyhovovali opravy nástrojov ako DAR.

Kompatibilné Značky SamsungČíslo Modelu Pre Samsung Poznámku 5 späť na bývanieNázov Značky KJTKompatibilný Model Samsung Galaxy NoteDizajn BARMateriál Kov

Štítky: a5 batérie galaxy, 5 batérie, batéria samsung galaxy a30, Note5, a5 batéria samsung, batérie galaxy, batéria pre galaxy note samsung 4, batéria note5, batérie galaxy note 9, batéria samsung poznámka 7.

Napísať recenziu

Hodnotenie