HDMI-compatible2.0 Audio Splitter Jeden Spôsob, ako Video Jedným Spôsobom, Zvuk 7.1 Kanálový 5.1 2.0 4K60HZ Podporu Riadenia Napájania, Dolby true HD

Dostupnosť: Skladom

SKU: w79

€29.84 €20.89

HDMI-compatible2.0 Audio Splitter Jeden Spôsob, ako Video Jedným Spôsobom, Zvuk 7.1 Kanálový 5.1 2.0 4K60HZ Podporu Riadenia Napájania, Dolby true HD

Funkcie produktu úvod

Existuje 1 kompatibilný s HDMI vstup, 1 HDMI-kompatibilný výstupný port, 1 audio Toslink výstupný port, 1 3.5 mm audio jack port, a 1 kompatibilný s HDMI audio output port.

Kompatibilný s HDMI (audio iba)/optický toslink SPDIF audio výstup, podporuje audio return funkcia (ARC) 3.5 mega jack výstupu portu podporuje extrakciu zvuku funkciu nepodporuje ARC, podporuje 480 I/480 p/576 I/576 p/720 p @ 50 /60Hz/1080 p @ 50/60Hz/4Kx2K @ 30/60 hz, 24-bit RGB 8:8:8/YCbcr 4:4:4 (4k @ 60HzYuv 4:4:4). Maximálna šírka pásma každý kanál: 600 MHz.

Maximálna prenosová rýchlosť každého displeja: 18.5 gb / S kompatibilné s HDR 10, kompatibilný s HDMI 2.0 b, HDCP 2.2/1.4/1.3/1.2/1.1. Navceker kompatibilný s HDMI prepínače podporu LPCM 7.1 kanál, Dolby True HD, DTS-HD, AC 3, DTS, smernice o nebezpečných LÁTKACH, Dolby Digital Plus, Dolby Atmosférických audio formátov, ale nemôže dekódovať tieto audio formátov. Ak je váš zosilňovač alebo zvuk bar nepodporuje tieto formáty zvuku, zvukový bar alebo zosilňovač nebude výstup audio. V tomto prípade, prosím, nastavenie audio formát PCM/LPCM na váš kompatibilný s HDMI zdroja.

Kompatibilný s HDMI audio extractor-s optický TOSLINK SPDIF+3,5 mm+kompatibilný s HDMI audio výstup, čo vám umožní extrahovať zvuk z kompatibilný s HDMI vstup zdrojov (ako PS4, Xbox jeden, atď.). ) Pripojenie reproduktorov alebo zosilňovač bez pripojenia na TV alebo monitore.

Kompatibilný s HDMI ARC adaptér-extrahovať audio z intravenózne injekcie na zvuk bar alebo zosilňovač. Pripojte kompatibilný s HDMI (ARC) portu vášho TELEVÍZORA na kompatibilný s HDMI výstupný port prepínač s kompatibilný s HDMI kábel, potom pripojte optický/kompatibilný s HDMI kábel na reproduktory, reproduktory, domáce kino, AV prijímač, atď., a potom zase na "ARC" tlačidlo.

Kompatibilný s HDMI vstup je kompatibilný s akýmkoľvek HDMI-kompatibilné zariadenia: ako PS 4/Roku/Požiaru TV/Blu-ray/Apple TV/Xbox/Nintendo Prepínač/PS4 pro/Xbox 360/Xbox One X/PS 3/Beamer/laptop a iné kompatibilný s HDMI signál zdrojov. Kompatibilný s HDMI video/audio výstup: monitor, TV, projektor. Kompatibilný s HDMI audio/SPDIF/3.5 mm audio výstup: rekordéry, zosilňovače, reproduktory, slúchadlá a ďalšie audio zariadenia.

Každý kanál podporuje 24-bit deep color (poznámka: nie je kompatibilný s DVI, neodporúčame vám používať kompatibilný s HDMI-DVI kábel na pripojenie k projektoru/display)

Dôrazne sa odporúča použiť AWG 26 (19+1) štandard HDMI kompatibilné s 2.0 kábel.

Keď je rozlíšenie [email protected], front-to-back vzdialenosť môže dosiahnuť 5 metrov, a ak je rozlíšenie nižšie ako [email protected], front-to-back vzdialenosť môže dosiahnuť 8 metrov. Pri prechode na 7.1 surround kanála, ARC nebude fungovať, prosím, prepínač PREJSŤ, aby si ARC dokonale fungovať.

Balenie: 5V/1A DC napájací adaptér:1 kus

návod:1 členenie položka

Kompatibilný s HDMI audio extractor splitter:1 kus

špecifikácia vstupného portu:1

XHDMI-kompatibilný výstupný port:1

XHDMI-kompatibilné I (ženy) 1 X HDMI-kompatibilný audio výstup

Podpora audio return funkcia 1 XToslink audio výstup

Podpora audio return funkcia 1 mm jack výstup

podpora na extrakciu zvuku funkcia audio podpora:LPCM 7.1 kanál, Dolby TrueHD a DTS -HD

hlavné audio a video rozlíšenie :Až [email protected] RGB 8:8:8

pracovná teplota:0°C až 40°C/32F na 104F

Skladovacia teplota:-20℃ až 6℃/-4F na 104F

mierka:60X82X22MM Schéma zapojenia

Poznámky: 1. Po prvé, prosím, uistite sa, že váš monitor podporuje ARC funkciu. Druhý, použite kompatibilný s HDMI kábel zapojte do kompatibilný s HDMI ARC portu na monitore. Druhý koniec zapojte do kompatibilný s HDMI výstup, prepínač. (Pripomienka: 3.5 mmudio nepodporuje ARC funkcie) 2. Keď je prepínač v práci, mali by ste pracovať správne. Ak zistíte, že spínač nefunguje, odporúčame vám, odpojte zdroj napájania a potom ho znova zapojte. 3. Keď je prepínač zapnutý, v predvolenom nastavení, keď kompatibilný s HDMI zdroj odpojený, vstupné indikátor sa rozsvieti na začiatku. 4. Podporuje optický/3.5 mm/kompatibilný s HDMI audio výstup kábla do 1 metra (maximum), ak sa rozhodnete kompatibilný s HDMI výstup zvuku, môžete si vychutnať 7. CH, 5.1 CH, 2 CH alebo audio kópiu, ak sa rozhodnete, optický audio výstup, si môžete vychutnať 5.1 CH 2 CH alebo audio kópiu. Ak sa rozhodnete 3,5 mm audio výstup, si môžete vychutnať 2 CH alebo audio kópiu. 5.5 sekundy pre zmenu ďalší zdroj signálu. Je to normálne, prosím, nebojte sa.

Zásielky : DOPRAVA po celom SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie) Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

Dĺžka Riadok 10MCertifikácia CEPôvod CN(Pôvodu)

Štítky: aiwit fotoaparát, AC3, zte dolby atmosférických, ipcamera wifi, dc power splitter, poe, SDI, fotoaparát imou, rozbočovač tv, Splitter.

Ari Aguila Aql Fyy 2021-02-02

Works fine. I use it to extract audio from 4k HDMI and forward it to my old audio-video receiver, same time image passed as-is to my new 4k TV. Perfect!

Napísať recenziu

Hodnotenie