OkeyTech 10pcs/veľa NIE.38 KD Tlačidlo Čepeľ Diaľkové Ovládanie Uncut Prázdne Flip Skladacie Auto Tlačidlo Auto Keydiy HU101 pre Ford Focus Changan

Dostupnosť: Skladom

SKU: w844

€8.11 €6.49

OkeyTech 10pcs/veľa NIE.38 KD Tlačidlo Čepeľ Diaľkové Ovládanie Uncut Prázdne Flip Skladacie Auto Tlačidlo Auto Keydiy HU101 pre Ford Focus Changan

10 Kus Čepeľ

1.- Jeden rok záruka.

2.- Ak položka je chybný po prijatí, môžete požadovať výmenu za novú v 7days od dátumu prijatia (Kupujúci by sa mali vrátiť všetky originálnych a nepoškodených položky v rámci re-predajného stavu).

3.- Dodávame zdarma oprava služieb do jedného roka od zakúpenia. Za prvý mesiac sa budeme venovať jeden spôsob, ako náklady na dopravu( od nás na vašom mieste); Po uplynutí 1 mesiaca od zakúpenia, kupujúci je potrebné zaplatiť dva spôsoby, ako náklady na dopravu.

4.- Akonáhle budeme mať vrátenej položky, zašleme vymeniť tie späť čo najskôr.

5.- Naša záruka sa nevzťahuje na výrobky, ktoré sú fyzicky poškodené alebo v rámci osn-normálnych prevádzkových podmienok v dôsledku nesprávneho používania alebo nesprávnej inštalácie na diely.

1.- Vaša odozva je veľmi dôležité pre náš rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu na nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Ďakujeme za váš čas.

2.- Necháme rovnaký názor na vás po pozitívnej spätnej väzby.

3.- Prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby, budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy.

Výrobca Katalógové Číslo 38 KD Kľúč, KotúčVýmenný Katalógové Číslo 38Patrí 10 kusVeľkoobchod a Maloobchod Ak ste predajca, sme váš najlepší výberPôvod CN(Pôvodu)Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby ČínaPackage Pena taškafarba SliverIné Katalógové Číslo HU101 pre Ford FocusVyrábať Sme TováreňNázov Značky OkeyTechčepeľ Nezostrihané prázdne ČepeľR/C Funkcia bezDoprava Doprava ZadarmoPrispôsobenie ÁnoHmotnosť 150gnumble Blade38-10Druh Materiálu Kov

Štítky: kľúčové keydiy, kľúčové mini kd, chave ford, kľúčové diy kd x2, ford focu, zameranie mondeo kľúč, HU101, ford mondeo, ford fiesta, audi nemecko.

Napísať recenziu

Hodnotenie